Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Z důvodu uzavření mateřské školy kvůli současné epidemiologické situaci se v mateřské škole letos nerozdávají vytištěné formuláře "Žádost o přijetí", ale zájemci si je mohou stáhnout a vytisknout zde (klikněte na podtržený text):

Žádost o přijetí dítěte

Žádosti posílejte v zákonem stanoveném termínu od 2. do 16. května 2020 jedním z těchto způsobů:

1. do datové schránky školy: ID 3zckuwh

2. emailem s uznávaným elektronickým podpisem (nelze poslat jen prostý mejl!)

3. poštou (vlastnoručně podepsané alespoň jedním ze zákonných zástupců)

4. v krajním případě - nemáte-li možnost využít žádný z výše uvedených způsobů domluvte si individuální osobní podání na e-mailu: ms.miretice@tiscali.cz

Spolu s touto čitelně vyplněnou a podepsanou žádostí je třeba poslat do mateřské školy kopii rodného listu dítěte a kopii očkovacího průkazu dítěte spolu s písemným prohlášením zákonného zástupce, že je dítě řádně očkované (vzor čestného prohlášení je k vytištění po rozkliknutí podtrženého textu zde):

Čestné prohlášení o očkování

Podmínkou přijetí dítěte je podle zákona splnění povinnosti podrobit se stanoveným pravidelným očkováním, nebo mít doklad (od lékaře), že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Tato povinnost se netýká jen dětí, které plní povinné předškolní vzdělávání (tj. do 31.8.2020 dosáhnou pěti let věku).

Nejste-li si jisti, zda dítě absolvovalo všechna povinná očkování vzhledem k věku, můžete se na seznam povinných očkování podívat po rozkliknutí tohoto textu:

Dětský očkovací kalendář 

Seznamte se také s kritérii pro přijímání dětí do Mateřské školy Miřetice:

Kritéria pro přijímání dětí

S jakýmikoli dotazy se neváhejte obrátit na email: ms.miretice@tiscali.cz

Aktuální počasí

Počasí dnes:

2. 6. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Svátek

Svátek má Jarmil