Obsah

Zde si můžete přečíst epidemiologická opatření stanovená Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, která musí MŠ po znovuotevření dodržet: ochrana_zdravi_ms.pdf (1.07 MB)

Zde je k vytištění čestné prohlášení, které musí vyplnit a podepsat zákonní zástupci těch dětí, které budou v MŠ přítomny v období 25.5.-31.8.2020 (přineste až v den nástupu dítěte do MŠ s aktuálním datem, nemáte-li možnost si vytisknout, dáme Vám 25.5. podepsat přímo v MŠ, datum na prohlášení nesmí být starší než 25.5.): priloha_cestne_prohlaseni.pdf (268.76 kB)

Stravné a školkovné v hotovosti se bude vyúčtovávat 15.června v 7-15 hodin v kanceláři vedoucí ŠJ (v květnu se nevybírá, až v červnu). Přeplatky za stravné a školkovné v době uzavření MŠ budou všem vráceny. Bezhotovostní platby budou vyúčtovány v srpnu (přeplatky vráceny na účty). Pokud už víte, že Vaše dítě do konce srpna do školky vůbec nenastoupí, stopněte si trvalý příkaz a další zálohové platby už neposílejte. Zálohy za plavání se vrací hotově od 25.5. ve třídách.

Z epidemiologických důvodů jsou do konce srpna zrušeny všechny akce, výlety i kroužky, fotografování tento školní rok vůbec nebude. Do školky se z hygienických důvodů nesmějí nosit žádné hračky (ani pyšáci), ani žádné potraviny (bonbóny, cukroví...). Při přivádění a vyzvedávání dětí musejí osoby v areálu MŠ dodržovat rozestupy 2 metry, dítě předají pedagogické pracovnici ve dveřích, stejně tak jim bude předáno při vyzvedávání. V šatně mohou kvůli jejímu každodennímu dezinfikování zůstávat pouze bačkory, boty, holinky a pláštěnky. Všechno převlečení si budou děti do školky denně přinášet a odnášet v batohu nebo v tašce.

Počasí dnes:

2. 6. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 17 až 21°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Svátek má Jarmil